UDBINA - Tokom redovne obuke, vežbe gađanja iz pešadijskog naoružanja, oko 11 sati, u kasarni "Josip Jović" u Udbini, došlo je do samoranjavanja pripadnika Oružanih snaga Republike Hrvatske.
Prilikom vežbe gađanja, na strelištu, pripadnik hrvatske vojske ranio je sebe u nogu , nakon čega mu je pružena prva pomoć na mjestu događaja. On je van životne opasnosti i prevezen i zbrinut u Opštoj bolnici u Gospiću, u kojoj su doktori utvrdili povrede kostiju dva nožna prsta. Vojna policija provodi istražne radnje vezano za okolnosti ovog događaja. Izvor: Dnevno.hr
Molimo Vas da donacijom podržite rad
portala "Pravda" kao i TV produkciju.Donacije možete uplatiti putem sledećih linkova:
PAŽNJA:
Sistemom za komentarisanje upravlja kompanija Disqas. Stavovi izneseni u komentarima nisu stavovi portala Pravda.